آرش سافت

قوانین سایت

 کاربر گرامی، با توجه به اینکه عضویت ویا ثبت مشخصات خودواستفاده شما از سایت آرش سافت به این معنا میباشد که شما قوانین سایت را مطالعه نموده اید و آن را پذیرفته اید، لذا خواهشمند است موارد توضیح داده شده را به دقت مطالعه فرمایید و در استفاده از خدمات سایت مد نظر قرار دهید.

خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. استفاده از محتویات “سایت آرش سافت” برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.

“سایت آرش سافت” ممکن است دارای لینک هایی به وب سایت های دیگر باشد. این وب سایت ها تحت کنترل ما نمی باشند و “سایت آرش سافت” هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات این وب سایتها از جمله لینک های قرار گرفته در این وب سایت ها ندارد. “سایت آرش سافت” این لینک ها را برای سهولت دسترسی شما فراهم کرده و وجود هر یک از این لینک ها به معنای تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان این وب سایت ها نمی باشد.

خرید کالا از “سایت فروشگاه آرش سافت” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده به صورت خلاصه و کلی بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات ومحتویات آن اقدام خواهد نمود.

کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد.

“سایت آرش سافت” هیچگونه مسئولیتی در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل خارج از مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت،بانکی، مسائل مخابراتى،تجهیزات سخت افزاری وغیره) نمی پذیرد.

کلیه ابزارهایی که در “سایت فروشگاه آرش سافت” با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزارصرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.

استفاده شما از “سایت فروشگاه آرش سافت” به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد.

موفق وپاینده باشید

ایمیل

jahediakbar@gmail.com

موبایل : ۰۹۱۴۴۱۷۰۲۵۷

موبایل : ۰۹۳۹۴۱۷۰۲۵۷

آدرس

آذربایجانشرقی تبریز- خیابن استادمحمدتقی جعفری ایستگاه کریم آباد کوی شهدا کوچه چهارم پلاک ۱۱۱

تلفن  :  ۰۴۱۳۳۲۸۰۷۹۰۰

با ما در ارتباط باشید